Tel Avivo „Maccabi“ (18/8) Eurolygoje savų žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 71:70 (20:16, 19:13, 13:21, 19:20) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus (11/15).

„Maccabi“ trečiojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklį pranašumą 41:29. Netrukus galingą spurtą surengęs „Olympiacos“ po taiklaus Sašos Vezenkovo tolimo metimo išlygino rezultatą 55:55, o likus žaisti dvejoms minutėms įgijo įtikinamą pranašumą 66:60.

Sėkmingą atkarpą surengę aikštės šeimininkai po trijų taiklių Scottie Wilbekino baudos metimų sumažino deficitą iki vos vieno taško 68:69. Netrukus Wade‘as Baldwinas IV pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, o S.Wilbekinas tolimu metimu vėl persvėrė rezultatą „Maccabi“ naudai 71:70. Lemiamos atakos metu „Olympiacos“ suklydo, o Izraelio klubas iškovojo dramatišką pergalę.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas – 21 (4 rez. perd.), Elijah Bryantas – 13 (3 atk. kam.)

„Olympiacos“: Shaquielle McKissicas – 14 (6/7 dvit.), Wade‘as Baldwinas IV – 13 (5 atk. kam.)