Turino „Juventus“ neišgelbėjo nė Cristiano Ronaldo. Italijos čempionai gavo skaudų antausį UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose rungtynėse. Jie rezultatu 0:1 nusileido prieš „Lyon“.

Vienintelį ir pergalingą įvartį šiose rungtynėse pelnė Lucasas Tousartas, kuris 31 minutę pasinaudojo komandos draugo jam perduotu kamuoliu ir pasiuntė jį į vartų tinklą.

Prieš tai arti įvarčio buvo kitas „Lyon“ futbolininkas Karlas Toko Ekambi, kuris 21 minutę smūgiavo į vartų konstrukciją, o 41 minutę ir vėl buvo arti savo tikslo, kai kamuolys prašvilpė šalia vartų.

Antrajame kėlinyje svečiai bandė apgulti varžovų vartus, bet „Lyon“ sėkmingai gynėsi. Visgi 69 minutę rezultatą lyginti pabandė perdavimo sulaukęs Paulo Dybala, bet jis smūgiavo pro šalį.

87 minutę Turino klubo žaidėjams pagaliau pavyko nukreipti kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas įvarčio neįskaitė dėl nuošalės. Po keletos minučių tas pats P.Dybala apeliavo į teisėją dėl 11 metrų baudinio, kai pats buvo pargriautas baudos aikštelėje, tačiau arbitro švilpukas tylėjo.

„Lyon“ prieš atsakomąsias rungtynes Turine įgijo svarbų minimalų pranašumą.