Europos biatlono čempionate Kočergina pateko į finalą

Minske (Baltarusija) trečiadienį prasidėjo atvirasis Europos biatlono čempionatas. Antrąjį medalių komplektą išsidalino moterų supersprinto lenktynių dalyvės.

Auksą laimėjo rusė Jevgenija Pavlova. Ji šaudė be klaidų, o šiek tiek ilgesnę nei 5 km trasą įveikė per 16 min. 31.8 sek. Sidabrą pelnė ukrainietė Olena Pidhrušna (+2.8 sek., 0 klaidų šaudykloje), o bronzą – prancūzė Chloe Chevalier (+5.5, 0).

Lietuvė Natalija Kočergina kvalifikacijoje buvo 30-a ir nugvelbė paskutinį bilietą į finalą. Jame lietuvė finišavo 28-a (+2:10.8, 3). Kitos mūsiškės kvalifikacijos barjero neįveikė: Gabrielė Leščinskaitė buvo 47-a (+1:06.2, 0), o Ana Jesipionok – 93-ia (+2:50.0, 0) tarp 101 finišavusios sportininkės.

Ketvirtadienį laukia mišrių porų ir mišrių komandų estafetės lenktynės.