Traumų kamuojama teniso žvaigždė Šarapova baigia karjerą

Penkiskart „Didžiojo kirčio“ laimėtoja, buvusi pasaulio pirmoji raketė rusė Marija Šarapova paskelbė baigianti tenisininkės karjerą.

Marija Šarapova baigia tenisininkės karjerą. (nuotr. SCANPIX)

32 metų sportininkė apie tai paskelbė straipsnyje „Vanity Fair“. M.Šarapova tikino, kad jos kūnas daugiau nebegali atlaikyti krūvių ir geriausias sprendimas tiesiog viską baigti.

Rusė net penkiskart triumfavo „Didžiojo kirčio“ turnyruose. Po kartą ji čempione tapo „Australian Open“ ir „US Open“ turnyruose, du sykius laimėjo „French Open“. O „Wimbledon“ turnyrą 2004 metais ji laimėjo būdamas vos septyniolikos metų.  

Nepaisant pergalių, ją nuolat kankino įvairios problemos. Pradedant traumomis ir baigiant 15 mėnesių diskvalifikaciją 2016 metais dėl draudžiamų preparatų vartojimo. Būtent po to priverstinio poilsio M.Šarapova nebegalėjo grįžti į elitą ir demonstravo labai banguotą žaidimą.  

O šiandien paskelbė dedantį tašką savo profesionalios tenisininkės karjerą. Paklaustą, ką ruošiasi veikti dabar, ji atsakė: „Aš noriu išmokti gerai šokti“, – tikino sportininkė.

Atsisveikinimo žodžiai socialiniame tinkle Instagram.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų