„Liverpool“ futbolininkai pademonstravo charakterį ir panaikinę atsilikimą iškovojo sunkią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje. Jie rezultatu 3:2 įveikė „West Ham United“ ir pratęsė įspūdingą pergalių seriją.

Pirmojo kėlinio pradžia buvo labai rezultatyvi. 9-ą minutę „Liverpool“ išsiveržė į priekį po taiklaus Giorgio Wijnaldumo smūgio, tačiau vos po kelių akimirkų balansą sugrąžino šūviu galva pasižymėjęs Issa Diopas.

Įsibėgėjus antram kėliniui „plaktukai“ dar ir išsiveržė į priekį. 54-ą minutę Pablo Fornalsas sulaukė komandos draugo perdavimo ir nuginklavo „Liverpool“ vartų sargą.

Tačiau Jurgeno Kloppo auklėtiniai nepasidavė ir sugebėjo išplėšti pergalę. Juos į priekį vedė abu lyderiai: iš pradžių rezultatą išlygino Mohamedas Salah, o 81-ą minutę pergalingą šūvį atliko Sadio Mane.

Tai reiškia, kad „Liverpool“ ir toliau išlieka be pralaimėjimų šiame „Premier“ lygos sezone. Per 27 dvikovas jie iškovojo 26 pergales ir tik kartą sužaidė lygiosiomis.