Dėl koronaviruso – grėsmė „Žalgirio“ rungtynėms Eurolygoje Papildyta

Italijos šiaurinės Lombardijos regione įsisiautėjus koronavirusui, iškilo rimta grėsmė penktadienį Kaune turinčioms vykti „Žalgirio“ rungtynėms. Į Lietuvą turi atvykti Milano „AX Armani“ krepšininkai su Artūru Gudaičiu, tačiau neaišku, ar susitikimas įvyks. Apie tai prakalbo Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai.

Th. Walkupas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Kaip sekmadienį sakė Italijos civilinės gynybos tarnybos vadovas Angelo Borrell, šalyje jau daugiau kaip 150 žmonių testais patvirtintas užsikrėtimas naujuoju virusu. Tai didžiausias patvirtintų atvejų skaičius Europoje.

Uždaryta 11 miestų ir miestelių – 10 Lombardijoje ir vienas kaimyniniame Venete. Maždaug 50 tūkst. gyventojų uždrausta išvykti.

Šiaurinis Lombardijos regionas yra vos apie 70 km nutolęs nuo Milano, tad ir madų sostinėje jaučiama koronaviruso baimė.

Sveikatos apsaugos ministerija jau bendravo su Kauno „Žalgirio“ klubu.

„Mes kalbėjomės su komandos vadovais, dalinamės visa būtina informacija. Mus labai neramina penktadienį vyksiančios rungtynės „Žalgirio“ arenoje. Manau, kad šį klausimą po dviejų valandų prašysime rekomendacijų spręsti valstybės ekstremalių situacijų posėdžio metu. Tai yra šiek tiek daugiau nei Sveikatos apsaugos ministerijos kompetencija“, – sakė ministerijos viceministras Algirdas Šešelgis.

„Žalgirio“ ir „AX Armani“ rungtynės turi įvykti penktadienį, 20 val. Į rungtynes išparduoti visi bilietai.

REKLAMA

Papildyta 13.05 val. Kauno „Žalgirio“ klubas išplatino pranešimą, kuriame ramina žmones ir teigia, kad rungtynėms grėsmės kol kas nėra.

„Į šio penktadienio rungtynes „Žalgirio“ arenoje visi bilietai buvo išparduoti dar prieš 3 savaites. Milano klubui buvo rezervuoti 35 bilietai, o kiek atvyks pavienių aistruolių, nėra žinoma.

Milano klubas patvirtino, kad šiuo metu nėra jokių kliūčių keliauti mažoms grupėms ar atskiriems asmenims. „AX Armani“ komanda ruošiasi penktadienio rungtynėms ir, kaip ir planuota, ketina atvykti į Kauną.

Kauno „Žalgiris“ susisiekė ir su Eurolyga, kuri taip pat seka situaciją. Artimiausiu metu lyga savo viduje aptars situaciją ir įvertins, ar yra realių grėsmių rungtynėms neįvykti, tačiau kol kas jokie pakeitimai tvarkaraštyje nėra numatyti“, – teigiame pranešime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų