„Levante“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose minimaliu rezultatu  1:0 palaužė Madrido „Real“ futbolininkus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Karimas Benzema 11-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Aitoras Fernandezas Abarisketa atrėmė kamuolį. Gerą progą pasižymėti turėjo Casemiro 17-ąją minutę, bet jo smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Luka Modričius 40-ąją minutę atliko smūgį į vartus, tačiau šeimininkų vartininkas A.F.Abarisketa meistriškai atrėmė kamuolį. Bene geriausią progą svečiai turėjo, kai Edenas Hazardas 53-ąją minutę suklaidino du gynėjus ir atliko smūgį, tačiau įveikti varžovų vartininko gynybos nepavyko.

Galiausiai vienintelį ir, kaip vėliau paaiškėjo, lemiamą įvartį mače pelnė „Levante“  puolėjas Jose Moralesas,kuris 79-ąją, minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką.

„Real“ po šio pralaimėjimo nuo vėl lyderės tapusios „Barcelona“ atsilieka dviem taškais. Abi komandos jau kitą savaitę žais tarpusavio susitikimą Madride.