„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygoje svečiuose minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Leicester City“ futbolininkus.

„Leicester City“ atakos smaigalyje atsidūręs Jamie Vardy 8-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga pasižymėti, pastarojo smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Netrukus Riyadas Mahrezas atliko pavojingą smūgį, tačiau Kasperas Smeichelis meistriškai atrėmė kamuolį.

Sergio Aguero per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Kevinas De Bruyne 53-ąją minutę taip pat atliko pavojingą smūgį, tačiau varžovus dar kartą išgelbėjo kamuolį atrėmęs vartų sargas. Sergio Aguero 62-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Vis dėlto svečiai galiausiai išsiveržė į priekį, kai Gabrielis Jesusas 80-ąją minutę po tikslaus komandos draugo perdavimo nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.