Cristiano Ronaldo karjeroje sužaidė 1000-ąsias rungtynes, o Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje svečiuose 2:1 nugalėjo „Spal“ futbolininkus.

C.Ronaldo 39-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0. Aaronas Ramsey 60-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Andrea Petagna 70-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2. C.Ronaldo 85-ąją minutę dar atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Portugalui tai buvo jau vienuoliktas mačas lygoje iš eilės, kai jis pelno bent įvartį. Po šios pergalės „Juventus“ nuo antroje vietoje esančios Romos „Lazio“ pirmauja keturiais taškais. Tačiau jie dar turi rungtynes atsargoje.