„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse savų žiūrovų akivaizdoje 5;0 nepaliko šansų „Eibar“ futbolininkams.

„Eibar“ jau 5-ąją minutę pelnė įvartį, tačiau pastarasis nebuvo įskaitytas dėl užfiksuotos nuošalės. Lionelis Messi 14-ąją minutę suklaidinęs tris varžovus pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Argentinietis 37-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.Grubia varžovų klaida pasinaudojęs puolėjas 40-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Antoine’as Griezmannas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė varžovų vartininkas.

Clementas Lengletas 76-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Netrukus dėl tos pačios priežasties anuliuotas buvo ir Arturo Vidalio įvartis.

Netrukus L.Messi ketvirtą kartą pasižymėjo šiame susitikime ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0. A.Vidalis 89-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus, o katalonai šventė pergalę 5:0.

Po šios pergalės katalonai bent  jau laikinai tapo čempionato lyderiais.