Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę iškovojo Dalaso „Mavericks“ (34/22) ekipa, kuri išvykoje 122:106 (34:18, 30:34, 27:32, 31:22) įveikė Orlando „Magic“ (24/32) krepšininkus.

Nors, kaip jau įprasta Dalaso ekipoje žibėjo slovėnų talentas Luka Dončičius, kuris per 34 minutes pelnė 33 taškus (4/8 trit., 6/13 dvit., 9/12 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau šįkart jis sulaukė ir solidžios pagalbos iš rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidusio Maximiliano Klebero.

Nuo suolo kilęs aukštaūgis per 23 minutes įmetė 26 taškus (3/6 trit., 7/7 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Greičiausiai dar neturėjau nė vienerių tokių sėkmingų rungtynių. Net nepastebėjau, kaip tai nutiko“, – kalbėjo 3 metus lygoje žaidžiantis vokietis.

Prie pergalės svariai prisidėjo ir latvis Kristapas Porzingis, kuris per 34 minutes surinko 24 taškus (4/9 trit., 4/7 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Būtent solidžiu savo priekinės linijos pasirodymu po mačo džiaugėsi ir Dalaso ekipos vyriausiasis treneris Rickas Carlisle‘as. „Puiku turėti aukštaūgių, kurie gali pataikyti. Kleberas sužaidė puikiai ketvirtajame kėlinyje ir leido mums iškovoti šią pergalę“, – kalbėjo strategas.

Orlando ekipa susitikimo trečiajame kėlinyje neteko Markelle‘o Fultzo, kuriam sutraukė blauzdos mėšlungį. Krepšininkas aikštėje daugiau ir nepasirodė.

„Magic“: Evanas Fournier 28 (5/12 trit.), Nikola Vučevičius 27 (1/7 trit., 12 atk. kam.), Terrence‘as Rossas 19 (3/8 trit.), Markelle‘as Fultzas 14 (9 rez. per.), Aaronas Gordonas 10 (12 atk. kam., 7 rez. per.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 33 (10 atk. kam., 8 rez. per.), Maximilianas Kleberas 26 (3/6 trit.), Kristapas Porzingis 24 (10 atk. kam.), Timas Hardaway‘us 16 (6 atk. kam.).