Sabonis vedė klubą į pergalę NBA čempionate

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (33/23) ekipa, kuri išvykoje 106:98 (15:20, 36:24, 29:21, 26:33) pranoko Niujorko „Knicks“ (17/39) komandą.

Lemiamą rungtynių atkarpą „Pacers“ pradėjo solidžiai pirmaudama (80:65), bet „Knicks“ likus 24 sekundėms sumažino deficitą iki 4 taškų – 94:98. Svečiai sėkmingai realizavo baudas ir sėkmingai užbaigė mačą. Beje, paskutines 6 iš 8 komandos baudų realizavo D.Sabonis.

Tai buvo pirmas mačas, kai Nate‘as McMillanas nebūtų ribojęs Victoro Oladipo minutes, bet gynėjas pats nežaidė ketvirtajame kėlinyje, kadangi pajuto nugaros skausmus. Amerikietis per 25 minutes pelnė 8 taškus. Abejojama, kad V.Oladipo žais sekmadienį prieš Toronto „Raptors“.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 24 taškus (8/16 dvitaškiai, 8/10 baudos metimai), sugriebė 13, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 3 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Rezultatyviau už mūsiškį rungtyniavo tik T.J.Warrenas, kuris įmetė 27 taškus (8 atk. kam.). 14 taškų prie pergalės pridėjo Dougas McDermottas, 11 – Malcolmas Brogdonas (0/5 tritaškiai, 8 atk. kam., 6 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Bobby Portisas surinko 19 taškų (3/5 tritaškiai, 6 atk. kam.), R.J.Barrettas – 17 (0/5 tritaškiai), Frankas Ntilikina – 14, Reggie Bullockas – 9 taškus.