Lengvą pergalę Eurolygoje įsirašė Stambulo „Anadolu Efes“ (22/3) komanda, kuri svečiuose 88:63 (19:17, 18:8, 25:23, 26:15) įveikė Miuncheno „Bayern“  (7/18) krepšininkus.

Eurolygos lyderiai trumpai atsiliko tik mačo pradžioje. Po to jie turėjo iniciatyvą savo rankose, po truputi didino pranašumą ir paskutiniame ketvirtyje jis išaugo iki 25 taškų.

„Bayern“ pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės ir Eurolygoje užima paskutinę vietą.

Turkijos komanda pataikė 15 tritaškių iš 30.

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beauboisas 16, Chrisas Singletonas 14, Krunoslavas Simonas 11, Tiboras Pleissas 10.

„Bayern“: Maodo Lo ir Vladimiras Lučičius po 14, Danilo Barthelas ir Zanas Sisko po 7.

Kitose rungtynėse tris kėlinius pirmavusi Atėnų „Panathinaikos“ (14/11) komanda namuose turėjo dar kartą šiame sezone pripažinti „Barcelonos“ (19/6) pranašumą – 81:92 (23:20, 22:18, 24:29, 12:25).

Antrame kėlinyje Atėnų klubas turėjo 8 taškų pranašumą, o trečiame – 6. Likus žaisti 5 minutes rezultatas dar buvo lygus (76:76), tačiau tada „Barcelona“ spurtavo 14:3 ir likus minutei jau turėjo dviženklį pranašumą 90:79.

Buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas per beveik 20 minučių pelnė 7 taškus (3/7 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Georgiosas Papagiannis 14, Jimmeris Fredette‘as 13, Ioannis Papapetrou 12, Nickas Calathesas 10, Deshaunas Thomasas ir Benjaminas Bentilas – po 9.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20, Cory Higginsas 17, Malcolmas Delaney 15 (3/8 trit.), Alexas Abrinesas 13, Ante Tomičius – 9.