„Manchester United“ savo pasirodymą UEFA Europos lygos atkrintamajame etape pradėjo lygiosiomis su „Brugge“ ekipa rezultatu 1:1, o dėl tokio rezultato komandos treneris Ole Gunnaras Solskjaeras apkaltino rungtynių kamuolį.

„Raudonieji velniai“ greitai praleido įvartį išvykoje, tačiau taiklus Anthony Martialio šūvis pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos leido sugrąžinti balansą.

Visgi daugiau pasižymėti Anglijos klubui nepavyko, todėl šios poros likimas bus sprendžiamas po savaitės Mančesteryje.

„Tai buvo sudėtingos rungtynės prieš gerai organizuotą komandą. Tai buvo sudėtingos sąlygos. Aikštės būklė ir kamuolys viską dar labiau apsunkino. Viskas buvo kitaip ir tikrai sunku žaisti, bet tokios sąlygos buvo abejoms komandoms. Sąlygos tikrai nebuvo malonios“, – po rungtynių skundėsi „Manchester United“ treneris.

Su juo nesutiko „Brugge“ ekipos treneris Philippe Clementas, kuris taip pat pabrėžė, kad jo komandai jau antrą minutę turėjo būti skirtas vienuolikos metrų baudinys, o „Manchester United“ vartininkui Sergio Romero turėjo būti parodyta raudona kortelė.

„Mes kamuolius gauname iš UEFA organizacijos, patys jų nepasirenkame, tai ne mūsų kamuoliai. Europos lygoje visi kamuoliai yra vienodi, tad nematau jokios problemos dėl to.

Mano manymu tai buvo akivaizdus vienuolikos metrų baudinys, kai kuriose lygose tai taip pat traktuojama kaip raudona kortelė. Jeigu dvejomis kojomis čiuoži į varžovą, tai yra raudona kortelė.

Norint įveikti „Manchester United“, visos aplinkybės tau turi būti palankios. Šį vakarą mums taip nenutiko“, – teigia „Bruge“ strategas.