Stebuklingai į UEFA Čempionų lygos aštuntfinalį prasibrovusi Bergamo „Atalanta“ ekipa tęsia savo svajonę. Italai rezultatu 4:1 sutriuškino „Valencia“.

Dar pirmame kėlinyje „Atalanta“ įgijo solidžią dviejų įvarčių persvarą. 16-ą minutę taikliu smūgiu pasižymėjo Hansas Hateboeris, o 42-ą minutę vartininką nuginklavo Josipas Iličičius – 2:0.

Prasidėjus antram kėliniui „Atalanta“ toliau sėkmingai didino atotrūkį. 57-ą minutę persvarą iki trijų padidino Remo Freuleris, o 63-ą minutę dar vieną įvartį pelnė H.Hateboeris. Varžovai į tai atsakė tik vienu taikliu šūviu, kurį 66-ą minutę atliko Denisas Čeryševas.

Italų klubas padėjo tvirtą pagrindą prieš atsakomąsias rungtynes Valensijoje.