Labai svarbią pergalę pirmosiose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse pasiekė  RB „Leipzig“ klubas, kuris išvykoje 1:0 įveikė Londono „Tottenham“.

Mačo pradžioje abi komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau sėkmingai sužaidė klubų vartininkai, išgelbėję nuo įvarčių.

Pirmojo kėlinio puolėjas Timo Werneris galėjo „Leipzig“  dar išvesti į priekį, tačiau vėl puikią reakciją pademonstravo anglų ekipos vartininkas Hugo Llorisas.

Vis dėlto būtent tas pats vokietis T. Werneris antrojo kėlinio viduryje tapo vienintelio ir pergalingo įvarčio autoriumi, kai realizavo po pražangos baudos aikštelėje skirtą 11 metrų baudinį.