Italijoje favoritų dvikovoje triumfavo „Lazio“

Dviejų dėl titulo besivaržančių komandų dvikovoje Italijoje Milano „Inter“  1:2 nusileido „Lazio“ futbolininkams.

Ashley Youngas 44-ąją minutę pirmasis prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Inter“ į priekį 1:0. Bet Ciro Immobile 50-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Aikštėje vyko labai atkakli kova, savo progų turėjo abi komandos, tačiau, kaip vėliau pasirodė, pergalingą mačo įvartį 69-ąją minutę pelnė „Lazio“  saugas Sergejus Milinkovičius Savičius.

„Lazio“ po šios pergalės nuo pirmaujančio Turino „Juventus" atsilieka tik vienu tašku.