Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynės tarp Paryžiaus „Saint – Germain“ ir „Amiens“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 4:4.

„Amiens“ gretose pasižymėjo Sehrou Guirassy Gaelis Kakuta ir Fousseni Diabate bei šeimininkai įgijo triuškinamą pranašumą 3:0.

Anderis Herrera 45-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:3.

Nianzou Kouassi du kartus iš eilės nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo lygus 3:3.

Mauro Icardi 74-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą PSG naudai 4:3.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs S.Guirassy 91-ąją minutę nuginklavo vartininką ir išplėšė lygiąsias 4:4.