Anglijos „Premier“ lygoje penktadienio vakarą sužaistos vienerios 26-tojo turo rungtynės, kuriose nugalėtojas nepaaiškėjo.

Susitikimas tarp aukštas pozicijas užimančių  „Wolverhampton“ ir „Leicester City“  baigėsi be įvarčių 0:0.

Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė įvartį, kai pasižymėjo Willy Boly, tačiau, po VAR peržiūros, jis buvo neįskaitytas dėl atakos pradžioje įžiūrėtos „Wolverhampton“ žaidėjo nuošalės.

Antrajame kėlinyje iš aikštės dar buvo išvarytas „Leicester City“ vidurio saugas Hamza Choudhury, surinkęs dvi geltonas korteles.

Po šio mačo „Wolves“ lentelėje su 36 taškais yra šešti, o „Leicester City“ savo sąskaitoje turi 50 tšk. ir žygiuoja treti.