Triuškinamą pergalę Vokietijos „Bundesliga“ čempionate iškovojo Dortmundo „Borussia“ klubas, kuris namuose 4:0 įveikė Frankfurto „Eintracht“.

Šeimininkai nuo pat mačo pradžios kontroliavo mačo eigą ir į priekį įsiveržė 33 minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo gynėjas Lukaszas Piszszekas.

Antrajame kėlinyje 50 minutę Jaydonas Sancho rezultatą padvigubino, o dar po keturių minučių E.B. Haalandas pridėjo ir trečiąjį „Borussia“ įvartį. Norvegui tai buvo jau aštuntas įvartis vos per penkerias rungtynes Vokietijos čempionate.

Pergalę 74 minutę galutinai įtvirtino Raphaelis Guerreiro.

Po šios pergalės „Borussia“ turnyrinėje lentelėje bent jau laikinai pakilo į antrąją vietą.