Milano „Inter“ ekipai pirmoji akistata su „Napoli“ Italijos taurės pusfinalyje nenusisekė. Antonio Conte auklėtiniai nusileido rezultatu 0:1.

Vienintelis įvartis buvo pelnytas jau gerokai įsibėgėjus antrajam kėliniui, kai 57-ą minutę Fabianas Ruizas prasilaužė pro gynybines užtvaras ir geru šūviu iš vidutinio nuotolio pasiuntė kamuolį į vartus.

„Inter“ futbolininkai surengė kelias pavojingas atakas, tačiau jos nebuvo vaisingos. Iš viso Milano miesto ekipa atliko tik 10 smūgių į vartų pusę, jų varžovai – 6.

Tai buvo pirmosios pusfinalio rungtynės. Atsakomasis mačas kovo 5 dieną vyks Neapolio mieste.