Kauno „Žalgiris“ antrą kartą, šįkart rezultatu 105:66 (28:17, 20:12, 36:22, 21:15), įveikė Antano Sireikos treniruojamus Šiaulių „Šiauliai“ klubo krepšininkus ir keliauja į Citadele Karaliaus Mindaugo Taurės (KMT) pusfinalį.

105 pelnyti taškai yra naujas KMT rezultatyvumo rekordas. Pirmajame ketvirtfinalio mače kauniečiai savo varžovus išvykoje buvo nugalėję 85:79.

Sėkmingiau rungtynes pradėjęs „Žalgiris“ iš karto nutolo nuo savo varžovų 8:0, o po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo jau dviženklį pranašumą 28:17. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ir toliau nemažino apsukų puolime bei susikrovė triuškinamą pranašumą 48:29.

Po pertraukos kauniečiai ir toliau visas žaidimo gijas laikė savo rankose. Trečiajame kėlinyje skirtumas tik augo ir pasiekė jau 30 taškų. Iš viso per kėlinį iš toli „Žalgiris“ pataikė net 10 kartų ir persvara išaugo jau iki 33 taškų (84:51).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo tik formalumas, kadangi kauniečiai tik dar labiau didino persvarą, kuri pabaigoje siekė jau 39 taškus (105:66). „Žalgiris“ iškovojo triuškinamą pergalę ir keliauja į KMT pusfinalį, kur jų laukia Panevėžio „Lietkabelis“. Kitame pusfinalyje susitiks Vilniaus „Rytas“ ir Klaipėdos „Neptūnas“.

„Žalgiris“: Rokas Jokubaitis 17, Zachas LeDay’us ir Jockas Landale’as – po 15, Karolis Lukošiūnas (3/6 trit.), Artūras Milaknis ir Martinas Gebenas – po 9.

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 23, Rokas Gustys 19 (10 atk. kam.), Aurimas Urbonas 7 (7 rez. perd.).