Skandalas Prancūzijos sporte: federacijos prezidentas išprievartavo nepilnametę

44-erių metų prancūzė Sarah Abitbol karjerą dailiajame čiuožime baigė dar 2003 m., bet tik prieš porą savaičių nusprendė nutraukti tylą ir prabilti apie santykius su buvusiu treneriu Gillesu Beyeriu.

G.Beyeris (nuotr. YouTube)

„Jis man darė siaubingus dalykus...seksualine prasme. Jis mane išprievartavo, kai man buvo 15 metų... Tai buvo pirmas kartas, kai vyras mane palietė“, - sukrečiančią patirtį prisiminė S.Abitbol.

G.Beyeris neneigia turėjęs intymių santykių su nepilnamete čiuožėja, bet pateikė kitokią įvykių versiją: „Aš visa tai prisimenu kiek kitaip, bet suprantu, kad atsižvelgus į mano užimtas pareigas ir jos amžių, tokie santykiai buvo nepateisinami. Atsiprašau dėl visko, kas nutiko. Apmaudu, kad ji taip ilgai tai slėpė, nes ilgus metus mes susitikdavome, o ji nedrįsdavo pasakyti kaip jaučiasi ir kiek skausmo aš jai sukėliau.“

REKLAMA

Į viešumą iškilus šioms detalėms, Prancūzijos policija pradėjo tyrimą dėl trenerio intymių santykių su nepilnamete, o iš šalies dailiojo čiuožimo federacijos prezidento posto atsistatydino Didier Gailhageut. Tiesa, prancūzas savo kaltės dėl kilusio sekso skandalo neįžvelgė.

„Sprendimą priėmiau oriai ir be jokio kartėlio. Vadovaudamas federacijai nepadariau klaidų, kurios galėjo prisidėti prie kilusio skandalo, todėl nesutinku su pareiškimais, kad turėčiau dėl to prisiimti atsakomybę“, - kalbėjo D.Gailhageut.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų