„Barcelona“ iš Sevilijos išsivežė sunkią pergalę

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse svečiuose 3:2 įveikė Sevilijos „Real Betis“ futbolininkus.

Sergio Canalesas 6ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Real Betis“ į priekį 1:0. Frenkie De Jongas 9ąją minutę vos iš keleto metrų nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Nabilis Fekiras 26ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą bei persvėrė rezultatą „Real Betis“ naudai 2:1.

Bet Sergio Busquetsas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 2:2. Clementas Lengletas 72ąją minutę tiksliu smūgiu galva išvedė „Barceloną“ į priekį 3:2.

N.Fekiras ir C.Lengletas užsidirbo po antrą geltoną kortelę šiame susitikime ir abi komandos neteko po vieną žaidėją.

„Barcelona“ turnyrinėje lentelėje nuo pirmaujančio „Real“ atsilieka trimis taškais.