„Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos pirmenybėse įvykusiame miesto derbyje 4:2 įveikė „Milan“ futbolininkus.

Ante Rebičius 40–ąją minutę vos iš keleto metrų nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Milan“ į priekį 1:0. Zlatanas Ibrahimovičius per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu smūgiu padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Marcelo Brozovičius 51–ąją minutę fantastišku smūgiu iš toli sušvelnino rezultatą 1:2.Matiasas Vecino 53-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 2:2. Gynėjas Stefanas De Vrij 70–ąją minutę puikiu smūgiu galva persvėrė rezultatą „Inter“ naudai 3:2.

Romelu Lukaku per pridėtą rungtynių laiką taip pat nuginklavo vartininką ir įtvirtino šeimininkų pergalę 4:2.

„Inter“ po šios pergalės susilygino taškais su lyderiu Turino „Juventus“ klubu.