Lėverkuzeno „Bayer“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate svečiuose 4:3 įveikė Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Kevinas Vollandas 20-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Bayer“ į priekį 1:0.

Matsas Hummelsas 22-ąją minutę tiksliu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Emre Canas 33-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 2:1.

K.Vollandas pirmojo kėlinio pabaigoje dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas vėl tapo lygus 2:2.

Raphaelis Guerreiro 65-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir vėl išvedė „Borussia“ į priekį 3:2.

Leonas Bailey 81-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo lygus 3:3.

Larsas Benderis 82-ąją minutę tiksliu smūgiu vėl persvėrė rezultatą šeimininkų naudai 4:3.