„Lietkabelis“ išsivežė pergalę iš Alytaus

Pirmus porą kėlinių Alytuje sunkumų turėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (15-7) galų gale namo išvyko su pergale – po pertraukos spurtavę Nenado Čanako auklėtiniai 73:65 (19:18, 19:16, 23:10, 12:21) nugalėjo „Sintek–Dzūkiją“ (6-15) ir pergalėmis vėl susilygino su Vilniaus „Rytu“.

Tiek Panevėžio, tiek ir Vilniaus komandos dabar turi po 15 laimėjimų ir dalinasi 2-3 vietas.

Pirmoje rungtynių dalyje pabėgti niekaip nesugebėję panevėžiečiai geriausią atkarpą sužaidė trečiajame – jį, vedami Pauliaus Valinsko ir Željko Šakičiaus, svečiai laimėjo 23:10 ir prieš paskutinį ketvirtį jau pirmavo solidžia persvara (61:44).

Ketvirtajame kėlinyje dzūkai dar bandė surengti kelis mini šturmus, jie padėjo komandai sumažinti atsilikimą iki vienaženklio, tačiau pergalės išplėšti alytiškiams nepavyko.

Panevėžio komandoje neatsirado vieno konkretaus lyderio, tačiau jo ir neprireikė – net penki komandos žaidėjai sukaupė dviženklius naudingumo balų skaičius.

Visgi, labiausiai išsiskyrė Paulius Valinskas. Gynėjas nepaliaujamai šaudė iš toli (4/11 trit.), iš viso įmetė 22 taškus ir  tokiu būdu surengė rezultatyviausią savo šio sezono pasirodymą.

Tuo tarpu „Sintek–Dzūkiją“ į priekį tempti tradiciškai bandė Chauncey Collinsas – šį kartą jo sąskaitoje 21 taškas ir 24 naudingumo balai.

„Sintek–Dzūkija“: Chauncey Collinsas 21, Gabe`as Devoe 20, Egidijus Dimša 10;

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 22, Tomas Dimša 14, Vytenis Lipkevičius 10, Željko Šakičius ir Martynas Sajus po 9;