0
Rungtynių akimirkos (Paulius Peleckis/Fotobankas)

Vilniaus „Ryto“ (15-7) krepšininkai pusantro kėlinio vargo su svečiais iš Pasvalio, tačiau tada surengė spurtą, po kurio nurūko tolyn ir, praktiškai nebesidairę atgal, iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Sostinės krepšininkai „Pieno žvaigždes“ (6-16) nugalėjo 97:89 (25:23, 27:19, 23:18, 22:29).

Lemiamą spurtą vilniečiai inicijavo antrojo ketvirčio antroje pusėje – kelias atakas sėkmingai užbaigė Pako Cruzas, jam sėkmingai talkino Mindaugas Girdžiūnas ir Marekas Blaževičius ir į pertrauką „Rytas“ išėjo pirmaudamas 52:42.

Trečiajame kėlinyje vilniečių pranašumas buvo šoktelėjęs iki 20 taškų (72:52).

Paskutiniame ketvirtyje svečiai sugebėjo priartėti, vienu metu deficitą sumažino iki 6 taškų (69:75), tačiau „Rytas“ turėto pranašumo iš savo rankų neišleido, laiku susigrąžino rungtynių kontrolę į savo rankas ir, vėl įgavę dviženklę persvarą, pridėjo į savo sąskaitą dar vieną pergalę.

Tokiu būdu „Rytas“ pratęsė įspūdingą seriją – prieš Pasvalio krepšininkus sostinės ekipa jau yra laimėjusi 19 rungtynių paeiliui.

Paskutinį kartą „Pieno žvaigždės“ tarpusavio dvikovą buvo laimėjusios dar 2016-aisiais.

Vilniečius į pergalę vedė rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Mindaugas Girdžiūnas. Įžaidėjas surinko 24 taškus ir sukaupė 16 naudingumo balų.

Tuo tarpu su Pasvalio komandos apranga pirmą kartą šiame sezone į aikštelę išbėgo Justas Tamulis. Jis rungtyniavo 21 minutę ir per tą laiką spėjo įmesti 11 taškų ir surinkti 7 naudingumo balus.