„Barcelona“ (17/6) Eurolygoje po dramatiškos kovos 77:76 (18:21, 19:22, 16:23, 24:10) palaužė „Valencia“ krepšininkus (11/12).

„Žalgiriui" ši pergalė itin palanki, kadangi būtent „Valencia" šiuo metu užimą aštuntąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Trečiajame kėlinyje galingai puolime rungtyniavusi „Valencia“ susikrovė dviženklį pranašumą 58:42, o prieš lemiamą ketvirtį komandas vis dar skyrė trylika taškų – 66:53. Visgi katalonai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po taiklaus Nikolos Mirotičiaus dvitaškio likus žaisti beveik keturias minutes sumažino deficito iki vos vieno taško 69:70.

Prasidėjus paskutinei minutei šeimininkai padidino pranašumą iki keturių taškų 76:72, tačiau Alexas Abrinesas smeigė tritaškį, o Nikola Mirotičius taikliu dvitaškiu išplėšė svečiams dramatišką pergalę 77:76.

„Valencia“: Fernando San Emeterio 17 (4/7 tritaškųi), Bojanas Dubljevičius 14 (13 atk. kam., 1/5 tritaškių), Joanas Sastre 10, Mike‘as Tobey 9 (1/4 tritaškių), Quino Colomas (1/6 tritaškių) ir Alberto Abalde po 7.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 26 (3/6 tritaškių), Adamas Hanga 9 (6 rez. perd.), Thomsas Heurtelis (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Victoras Claveras (5 atk. kam.) ir Alejandro Abrinesas po 8.