Erlandas Brautas Haalandas tęsia įspūdingą žaidimą Vokietijos „Bundesligoje“, o Dortmundo „Borussia“ toliau rungtyniauja pergalingai 2020 metais. Šįkart jie rezultatu 5:0 namuose sutriuškino Berlyno „Union“ ekipą.

Prie pergalės ir vėl svariai prisidėjo jaunasis puolėjas iš Norvegijos, kuris šiose rungtynėse pelnė du įvarčius – 18 ir 76 minutėmis. Jis vos per tris rungtynes Vokietijoje pelnė jau 7 įvarčius.

Ne ką mažiau įspūdingai žaidė kitas „Borussia“ talentas Jadonas Sancho, kuris ne tik pelnė įvartį, bet ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Dar po įvartį Dortmundo ekipoje pelnė tiek Marco Reusas, tiek Alexas Witselis. Tai buvo trečia „Borussia“ pergalė iš eilės, po kurios jie yra trečioje „Bundesligos“ vietoje.

Kitose turo rungtynėse čempionato favoritas Miuncheno „Bayern“ klubas svečiuose 3:1 palaužė „Mainz“. Įvarčius nugalėtojai pelnė per pirmąsias 26 minutes, kai pasižymėjo Robertas Lewandowski, Thiago ir Thomasas Mulleris.