„Liverpool“ iškovojo jau 24 pergalę Anglijoje

„Liverpool“ vis dar nerodo jokio noro stabtelėti ir iškovojo jau 24 pergalę Anglijos „Premier“ lygoje. Jurgeno Kloppo auklėtiniai šį kartą rezultatu 4:0 įveikė „Southampton“.

Po tuščios pirmojo kėlinio įvarčiai pabiro antrajame, o iniciatyvos „Liverpool“ ėmėsi jau nuo pirmųjų minučių.

47-ą minutę Alexas Oxlade-Chamberlainas atliko tikslų smūgį į vartų kampą bei nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui. 60-ą minutę rezultatą padvigubino Jordanas Hendersonas, kuris sulaukė Roberto Firmino perdavimo ir tiksliai smūgiavo į kairę vartų pusę.

72-ą minutę dar vieną įvartį pelnė Mohamedas Salah. Egiptietis pasinaudojo kapitono Jordano Hendersono perdavimu ir smeigęs kamuolį į vartus įtvirtino „Liverpool“ pergalę. Pačioje rungtynių pabaigoje M.Salah pelnė dar ir ketvirtąjį savo komandos įvartį.

„Liverpool“ vis dar nepatyrė pralaimėjimo šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone, kuriame laimėjo 24 rungtynes iš 25.