Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos pirmenybėse 1:2 turėjo pripažinti „Napoli“ futbolininkų pranašumą.

Piotras Zielinskis 63-ąją minutę pirmasis prišoko prie vartininko atmušto kamuolio ir nukreipęs jį į vartų tinklą ir išvedė „Napoli“ į priekį 1:0.

Lorenzo Insigne 86-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Cristiano Ronaldo 90-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Tuo tarpu susitikimas tarp Milano „Inter“ ir „Cagliari“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Lautaro Martinezas 29-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0.

Radja Nainggolanas 78-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.