Kyrie Irvingas sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių ir atvedė Bruklino „Nets“ (19/25) į pergalę po pratęsimo.

Ji svečiuose 121:111 (26:25, 24:35, 30:17, 15:5) įveikė Detroito „Pistons“ (17/30) krepšininkus.

K.Irvingas nugalėtojams pelnė 45 taškus, jis pataikė 15 metimų iš 30 ir visus 10 baudų metimus. Krepšininkas dar atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Derrickas Rose‘as pelnė 27 taškus ir jis pagrindinio laiko pabaigoje išplėšė pratęsimą.

Pastarasis jau 12 rungtynėse iš eilės įmetė bent 20 taškų.

Tuo metu Andre Drummondas įmetė 20 taškų ir atkovojo 21 kamuolį.

Pratęsime pirmuosius šešis taškus pelnė „Nets“ komanda, kuri vėliau neatsiliko ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.

„Nets“: Kyrie Irvingas 45 (7 rez. perd.), Jarrettas Allenas 20, Joe Harrisas 16, Caris LeVertas 11, Spenceris Dinwiddie 10.

„Pistons“: Derrickas Rose‘as 27, Andre Drummondas 20 (21 atk. kam.), Sviatislovas Mykhailiukas 19, Bruce‘as Brownas 17.