Miltone (Kanada) vykstančiame šeštajame pasaulio dviračių treko taurės etape bronzos medalius komandiniame sprinte laimėjo lietuvės Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė.

Atrankoje lietuvės distanciją įveikė per 33.669 sek. ir užėmė trečią vietą. Greičiausios buvo meksikietės Jessica Salazar ir Yuli Verdugo (33.359), o antros buvo nežymiai lietuves aplenkusios lenkės Marlena Karwacka ir Urszula Los (33.648).

Atkrintamosiose varžybose lietuvės susitiko su italėmis Elena Bissolati ir Miriam Vece. M.Marozaitė ir S.Krupeckaitė dar šiek tiek padidino greitį (33.645) ir įtikinamai aplenkė itales (34.027). To užteko vietai mažajame finale, nes tarp 4 važiavimus laimėjusių komandų lietuvių laikas buvo 4-as.

Kovoje dėl bronzos lietuvės buvo dar greitesnės (33.562) ir po įtemptos kovos aplenkė meksikietes (33.604). Auksą iškovojo kanadietės Lauriane Genest ir Kelsey Mitchell (33.012), aplenkusios lenkes (33.285).

Prieš šį etapą lietuvės komandinio sprinto olimpiniame reitinge buvo 7-os. Į Tokijo olimpiadą pateks 8 geriausios rinktinės pagal reitingą, o taškus galima rinkti iki kovo 2 d.