Italijoje – trečia „Milan“ pergalė iš eilės

Pakilimą Italijos „Serie A“ pirmenybėse išgyvenanti „Milan“ ekipa iškovojo trečią pergalę iš eilės. Šį kartą rezultatu 1:0 įveikta „Brescia“.

Gyvose ir progų pilnose rungtynėse vienintelis įvartis pelnytas 71-ą minutę, kai Ante Rebičius pasinaudojo geru komandos draugo perdavimu ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

83-ią minutę vartininką nuginklavo ir kitas „Milan“ žaidėjas – Samu Castillejo, tačiau galiausiai jo šūvis neįskaitytas dėl nuošalės taisyklės pažeidimo.

86-ą minutę arti įvarčio buvo Theio Hernandezas, kuris susidorojo su pora gynėjų, tačiau po jo smūgio kamuolys apmaudžiai atsitrenkė į vartų konstrukciją.