Jaunasis puolėjas Erlingas Brautas Haalandas toliau demonstruoja solidų žaidimą Vokietijos „Bundesligoje“. Jis rungtynėse su „Koln“ pasirodė po keitimo ir dviem įvarčiais prisidėjo prie užtikrintos Dortmundo „Borussia“ pergalės rezultatu 5:1.

Norvegas aikštėje pasirodė tik 65-ą minutę, bet jam to užteko, kad taptų rezultatyviausiu šio susitikimo futbolininku. Jis varžovų vartininką nuginklavo dukart – 78 ir 87 minutėmis.

Po įvartį „Borussia“ gretose pelnė ir kapitonas Marco Reusas, Jadonas Sancho bei Raphaelis Guerreiro, kuris pasižymėjo įvarčius neištiksėjus net pirmai rungtynių minutei.

E.B.Haalandui tai buvo vos antrosios rungtynės „Bundesliga“ pirmenybėse. Debiutiniame mače puolėjas sužaidė įspūdingai ir pelnė „hetriką“ – tris įvarčius.