Ispanijos taurėje – sensacija. Madrido „Atletico“ iš kovos pasitraukė jau šešioliktfinalyje, kuriame po pratęsimo rezultatu 1:2 nusileido trečioje lygoje rungtyniaujančiai „Leonesa“.

Diego Simeone auklėtiniai pirmavo po 62-ą minutę pelnyto Angelio Correa įvarčio, tačiau 83-ią minutę varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą.

Jo metu sėkmė šypsojosi plačiau „Leonesta“ ekipai. 108 minutę pelnytas Sergio Benito įvartis atvėrė šiai komandai kelią į kitą Ispanijos taurės etapą.

Dar praėjusį sezoną  Karaliaus taurėje klubai žaisdavo dviejų rungtynių seriją, tačiau dabar iki pusfinalio komandos tarpusavyje žaidžia tik vienerias rungtynes, o namų aikštės pranašumą turi žemesnio diviziono ekipos.