CSKA pratęsė pergalių seriją Eurolygoje

Sėkmingą žygį Eurolygoje pratęsė Maskvos CSKA (15/6) ekipa, namie 81:70 (20:17, 22:22, 18:17, 21:14) įveikusi Valensijos „Valencia“ (10/11) pasipriešinimą.

Maskviečiai ilgai vargo su turnyro lentelės vidutiniokais, kol pagaliau atitrūko ketvirtajame kėlinyje, kai po Howardo Sant-Rooso tritaškio pabėgo 71:58.

Svečiai nebuvo pasirengę pasiduoti ir po Guillemo Viveso tritaškio priartėjo 69:75, tačiau du Danielio Hacketto tolimi metimai nubraukė paskutines „Valencia“ viltis.

Galingą mačą sužaidė CSKA aukštaūgis Johannesas Voigtmannas. Mačo MVP tapęs vokietis per 29 minutes pelnė 19 taškų (2/3 dvitaškių, 5/5 tritaškių), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

Dvigubas dublis su tokiu tritaškių pataikymu yra išties retas reiškinys, tad J.Voigtmannas tikrai nusipelnė pagiriamųjų žodžių.

Tai buvo jau ketvirtoji CSKA pergalė paeiliui. Tuo tarpu Valensijos klubas gali liūdėti dėl praleistos progos sukurti trijų pergalių seriją. Ispanijos ekipa pastaruoju metu pralaimi lygiai kas trečią mačą.

Pusseptinto tūkstančio gerbėjų sutraukusiam mačui teisėjavo slovėnas Saša Puklas, vokietė Anne Panther ir portugalas Sergio Silva.

CSKA: Johannesas Voigtmannas 19 (5/5 tritaškių, 10 atk. kam.), Mike‘as Jamesas 14 (2/7 dvitaškių, 5 rez. perd.), Howardas Sant-Roosas 11 (1/4 tritaškių), Danielis Hackettas 10 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 0/6 dvitaškių, 3/3 tritaškių).

„Valencia“: Samas Van Rossomas 16 (2/4 tritaškių), Bojanas Dubljevičius 10 (8 atk. kam.), Guillemas Vivesas 9, Maurice‘as Ndouras 8 (4/4 dvitaškių).