„Juventus“ užtikrintai žengė į Italijos taurės pusfinalį

Trečiadienį sužaistos dar vienerios Italijos taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose užtikrintą pergalę namuose ir kelialapį į pusfinalį iškovojo „Juventus“ ekipa, kuri rezultatu 3:1 susitvarkė su „Roma“.

„Juventus“ visus formalumus sutvarkė jau pirmajame kėlinyje, o pirmasis 26-ąją minutę pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

38-ąją minutę šeimininkų pranašumą padvigubino Rodrigo Bentancuras, o jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką kamuolį galva į vartus pasiuntė ir Leonardo Bonucci.

Antrajame kėlinyje "Roma" pelnė tik paguodos įvartį, kai 50-ąją minutę Cengizo Underio smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį ir atsimušęs nuo Gianluigi Buffono nugaros įskriejo į vartus.

Per likusį laiką svečiai išsigelbėti nebesugebėjo ir „Juventus“ žengė į turnyro pusfinalį.