Puikus Sabonio žaidimas padėjo klubui pasiekti lengvą pergalę

Lengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Indianos „Pacers“ (29/16) ekipa, išvykoje 112:87 (30:24, 24:24, 29:17, 29:22) nugalėjusi Fynikso „Suns“ (18/26) klubą.

„Pacers“ didžiąją dalį pranašumo susikūrė trečiajame kėlinyje, o dėl pergalės saugūs buvo dar gerokai prieš mačui baigiantis. 25 taškų skirtumas likus žaisti 8 minutes (95:70) buvo pagrindinis to indikatorius.

Dar vieną puikų pasirodymą surengė Domantas Sabonis, per 34 minutes pelnęs 24 taškus (8/11 dvitaškių, 8/11 baudų metimų), atkovojęs 13 kamuolių, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, blokavęs metimą, 2 kartus prasižengęs ir sykį suklydęs.

Rezultatyvumu jį aplenkė tik ilgametis „Suns“ žaidėjas T.J.Warrenas. Penkis sezonus Fynikse praleidęs ir tik šią vasarą į Indianą persikėlęs puolėjas prisipažino, kad po rytinės treniruotės vos nenuėjo į „Suns“ rūbinę, nes arenoje vis dar jaučiasi kaip namie.

„Pacers“ gali pasigirti sustabdę varžovu lyderius, Devinui Bookeriui ir DeAndre Aytonui kartu leidę surinkti vos 26 taškus. Indianos klubo gynyba leido varžovams „iš žaidimo“ atakuoti vos 36 procentų taiklumu (30/84). Svečių ekipoje ir toliau nesiseka Malcolmui Brogdonui. Dažnai nuo traumų šį sezoną kenčiantis gynėjas rungtynes paliko dar antrajame kėlinyje – jam teko siūti prakirstą kaktą.

„Pacers“: T.J.Warrenas 25 (11/18 dvitaškių, 3 per. kam.), Domantas Sabonis 24 (13 atk. kam.), Dougas McDermottas 12, Justinas Holiday‘us 11 (3/4 tritaškių), T.J.McConnellis 10 (11 rez. perd.), Mylesas Turneris 9 (7 atk. kam., 4 blokai).

„Suns“: Kelly Oubre 17 (9 atk. kam., 5/16 metimų), Devinas Bookeris 16 (0/3 tritaškių, 4 klaidos), Elie Okobo 11 (5 atk. kam., 1/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių), DeAndre Aytonas 10 (8 atk. kam., 5/12 metimų).