Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo favoritai. Po tris taškus iškovojo tiek „Leicester City“, tiek Londono „Tottenham“.

Jose Mourinho vadovaujama „Tottenham“ ekipa turėjo pakovoti dėl pergalės, tačiau galiausiai palaužė „Norwich“ ir laimėjo prieš juos rezultatu 2:1.

Londono vienuolikė į priekį išsiveržė pirmo kėlinio pabaigoje, kai komandos draugo perdavimu pasinaudojęs Dele Alli taikliai mušė į vartus.

70-ą minutę „Norwich“ sugebėjo išlyginti rezultatą, kai progos smūgiuoti nuo vienuolikos metrų žymos sulaukęs Teemu Pukkis ja pasinaudojo be priekaištų.

Galiausiai pergalę „Tottenham“ dovanojo Sonas Heung-Minas, kuris 80-ą minutę „uždarė“ nevykusį komandos draugo smūgį ir lengvai pasiuntė kamuolį į nebeginamus vartus – 2:1.

„Leicester City“ ekipa kur kas lengviau susitvarkė su „West Ham United“, kuriuos įveikė užtikrintu rezultatu 4:1.

Dar pirmajame kėlinyje Brendano Rodgerso auklėtiniai įgijo dviejų įvarčių persvarą. 24-ą minutę įvarčiu pasižymėjo Harvey Barnesas, o penktą pridėto laiko minutę po jo atlikto perdavimo persvarą padvigubino Ricardo Pereira.

50-ą  minutę „plaktukai“ sušvelnino atsilikimą, kadangi vienuolikos metrų baudinį realizavo Markas Noble‘as.

Rungtynių pabaigoje pergalę įtvirtino dviem įvarčiais pasižymėjęs Ayoze Perezas. Jis varžovų vartininką nuginklavo 81-ą ir 88-ą minutę – 4:1.