„Manchester City“ Anglijoje pasiekė minimalią pergalę

„Manchester City“ iškovojo sunkią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje, kurioje jie minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Sheffield United“ ekipą.

Pepo Guardiolos auklėtiniai galėjo išsiveržti į priekį dar pirmajame kėlinyje, tačiau 36-ą minutę prie vienuolikos metrų žymos stojęs Gabrielis Jesusas nesugebėjo įveikti vartininko.

Galiausiai pergalę ir vėl garantavo argentinietis Sergio Aguero, kuris 73-ią minutę po komandos draugo perdavimo liko vienas prieš vartininką ir tiksliu smūgiu jį nuginklavo.

„Manchester City“ šiose rungtynėse net 69 procentus žaidimo laiko kontroliavo kamuolį, atliko 18 smūgių, iš kurių tik 5 skriejo į vartų stačiakampį.