Puikią formą 2020-aisiais metais demonstruojantis Cristiano Ronaldo pelnė abu savo komandos įvarčius ir padėjo Turino „Juventus“ iškovoti dar vieną pergalę Italijos „Serie A“ pirmenybėse. Jie rezultatu 2:1 įveikė „Parma“.

Portugalas išvedė savo komandą į priekį besibaigiant pirmam kėliniui, kai 43-ią minutę įveikė poros gynėjų pasipriešinimą ir nukreipė kamuolį į vartus.

55-ą minutę „Parma“ išlygino rezultatą, mat Andreasas Corneliusas kampinio metu atliko tikslų smūgį galva, po kurio kamuolys kirto vartų liniją.

Netrukus į tai atsakė C. Ronaldo. 58-ą minutę puolėjas išnaudojo komandos draugo perdavimą ir smeigė kamuolį į vartų tinklą – 2:1.

Ši pergalė leido „Juventus“ ekipai dviem taškais atitrūkti nuo juos persekiojančių Milano „Inter“.

C. Ronaldo pastaruoju metu demonstruoja pavydėtiną formą. Jis per paskutines 7 rungtynes pelnė 11 įvarčių.