„Liverpool“ vienuolikė dėjo dar vieną svarbų žingsnį Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulo link. Jie namuose iškovojo sunkią pergalę prieš „Manchester United“ rezultatu 2:0.

Gerai rungtynes pradėjo Jurgeno Kloppo auklėtiniai anksti išsiveržė į priekį. Jie 14-ą minutę pasinaudojo standartine situacija, kai Virgilis Van Dijkas kampinio metu šoko aukščiau kitų ir smeigė kamuolį į vartus.

Vėliau „Liverpool“ dar du kartus mušė kamuolį į vartus, tačiau abu jų smūgiai nebuvo įskaityti. 25-ą minutę Roberto Firmino nuginklavo Davidą De Gea, tačiau teisėjas dar prieš tai užfiksavo pražangą prieš vartininką. Vėliau taiklų šūvį atliko ir Georginio Wijnaldumas, kuris, kaip paaiškėjo, tai padarė būdamas nuošalėje.

45-ą minutę „Liverpool“ turėjo puikią progą padvigubinti savo persvarą, bet greitos atakos smaigalyje atsidūręs Sadio Mane neįveikė vartininko, kuris kamuolį atmušė kojomis.

Vos prasidėjus antram kėliniui „Liverpool“ ėmėsi iniciatyvos ir tiesiog dusino varžovus. Vienas po kito buvo atlikti keli smūgiai, tačiau nė karto jiems nepavyko padidinti savo pranašumo.

Vėliau inciatyvą perėmė „Manchester United“, kurie iš visų jėgų stengėsi lyginti rezultatą. 60-ą minutę labai arti to buvo Anthony Martialis, bet vienas prieš vartus likęs prancūzas apmaudžiai smūgiavo virš jų.

Per paskutines penkias žaidimo minutes „raudonieji velniai“ tiesiog užgulė aikštės šeimininkų vartus ir 85 procentus laiko kontroliavo kamuolį, bet bergždžiai. Paskutinės atakos metu po nepavykusio kampinio Alissonas toli išsmūgiavo kamuolį, o nuo gynėjo pabėgęs Mohamedas Salah padėjo paskutinį tašką – jo įvartis įtvirtino „Liverpool“ pergalę.