„Arsenal“ vėl prarado taškus Anglijoje

Londono „Arsenal“ toliau stringa Anglijos „Premier“ lygoje, kur vėl barsto taškus. Mikelio Artetos auklėtiniai pačioje rungtynių pabaigoje praleido įvartį ir sužaidė lygiosiomis rezultatu 1:1 su „Sheffield United“.

Pirmasis kėlinys Londono ekipai buvo sėkmingas, pačioje jo pabaigoje „Arsenal“ išsiveržė į priekį. 45-ą minutę Martinelli atliko galingą smūgį, po kurio kamuolys suspurdėjo vartų tinkle.

Tačiau išlaikyti turėtos persvaros nepavyko. 83-ią minutę Johnas Fleckas vienu lietimu nukreipė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir išlygino rezultatą.

Tai buvo jau ketvirtas kartas per paskutines ketverias rungtynes Anglijos čempionate, kai „Arsenal“ nesugebėjo iškovoti pergalės. Visgi vienas taškas leido šiam klubui kilstelėti iki dešimtosios pozicijos.

Šiame sezone gerai rungtyniaujantys „Sheffield United“ po lygiųjų išsaugojo septintą vietą turnyro lentelėje.