Brazilas Casemiro pelnė abu Madrido „Real“ įvarčius ir įkvėpė „Karališkojo“ klubo pergalę prieš „Sevilla“ rezultatu 2:1. Po jos „Real“ pakilo į pirmą vietą Ispanijos „La Liga“ čempionate.

Abu įvarčius Casemiro pelnė antrajame kėlinyje. 57-ą minutę jo atliktas tikslus smūgis padėjo „Real“ pirmą kartą išsiveržti į priekį, o 69-ą minutę po komandos draugo perdavimo atliktas smūgis dar kartą dovanojo persvarą, šį kartą tai buvo pergalingas smūgis.

Prieš pat antrąjį brazilo smūgį varžovai buvo išlyginę rezultatą, kai 65-ą minutę Luukas De Jongas atliko neatremiamą šūvį, po kurio kamuolys atsidūrė vartų tinkle. Teisėjas dar peržvelgė šią situaciją VAR sistemos pagalba, bet galiausiai jį įskaitė.

Ši pergalė „Real“ leido bent laikinai aplenkti „Barcelona“ ir pakilti į pirmąją „La Ligos“ turnyro lentelės poziciją.