Trečiosios pergalės Eurolygoje iš eilės iškovoti nepavyko Joano Plazos vadovaujamai Sankt Peterburgo „Zenit“ (6/13) komandai, kuri svečiuose 81:86 (16:20, 26:26, 9:17, 30:23) nusileido į aštuntą vietą pakilusiai „Valencia“ (10/10) ekipai.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Zenit“ atsilikinėjo tik 4 taškais, o iki kėlinio pabaigos likus žaisti 2 min. 33 sek. – tik 5 taškais. Tačiau kėlinį „Valencia“ užbaigė spurtuodama 7:0 ir įgijo dviženklį pranašumą 63:51.

„Valencia“ maždaug dešimties taškų persvarą išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio, tačiau tada Andrejus Zubkovas pataikė dvitaškį ir komandas vėl skyrė vos 4 taškai (70:74). Intriga laikėsi iki pat susitikimo pabaigos. Likus žaisti 3 minutes „Valencia“ turėjo tik 3 taškų persvarą (79:76). Visgi tada sėkmingiau puolė ir geriau gynėsi „Valencia“, kuri išlaikė penkių taškų persvarą ir laimėjo rungtynes.

„Zenit“: Andrew Albicy 18 (4/6 trit.), Andrejus Zubkovas 13, Jevgenijus Voronovas 10.

„Valencia“: Vanja Marinkovičius 14, Brockas Motumas 12, Aaronas Doornekampas ir Maurice‘as Ndouras – po 11.