Penktadienį Maskvos CSKA (14/6) namuose 94:90 (27:25, 25:21, 23:12, 19:32) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (7/12) ekipą ir paliko ją vos per pergalę nuo Kauno „Žalgirio“.

Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje CSKA pranašumas nekėlė abejonių – maskviečiai pirmavo 17 taškų persvara (75:58). Likus žaisti 3 min. 42 sek. CSKA dar vis pirmavo tuo pačiu 17 taškų pranašumu (88:71), tačiau tada per 2 min. 42 sek. „Baskonia“ pelnė 12 taškų be atsako ir likus 58 sekundėms komandas jau skyrė tik 5 taškai (83:88). Visgi po minutės pertraukėlės CSKA žaidėjas Kyle'as Hinesas pelnė dvitaškį ir nors tuo pačiu atsakė ir „Valencia“, tačiau laiko nebeužteko ir Maskvos ekipa iškovojo trečią pergalę iš eilės bei šeštą per septynias pastarąsias rungtynes.

Dar vienas įspūdingas rungtynes sužaidė CSKA lyderis Mike‘as Jamesas, kuris pelnė 33 taškus (3/8 dvit., 5/9 trit., 12/14 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 8 baudas ir surinko 34 naudingumo balus.

Varžovų gretose net 30 naudingumo balų surinko Youssoupha Fallas, kuris pelnė 19 taškų (6/7 dvit., 7/12 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir išprovokavo 9 baudas

Pirmame tarpusavio mače Vitorijoje „Baskonia“ pergalę šventė rezultatu 80:70.

CSKA: Mike‘as Jamesas 33, Darrunas Hilliardas 14, Johannesas Voigtmannas 10.

„Baskonia“: Youssoupha Fallas 19, Pierria Henry 18, Mattas Janningas ir Tornike‘as Shengelia – po 12, Shavonas Shieldsas 11.