„Roma“ futbolininkai įveikė „Parma“ rezultatu 2:0 ir užsitikrino paskutinę vietą Italijos taurės turnyro ketvirtfinalyje.

Abu įvarčiai buvo pelnyti antroje žaidimo dalyje. Iš pradžių pasižymėjo Lorenzo Pellegrini, kuris 49-ą minutę išnaudojo komandos draugo perdavimą ir nukreipė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Tas pats L.Pellegrini dar ir įtvirtino pergalę, kai 76-ą minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį.

„Roma“ tapo paskutiniais ketvirtfinalio dalyviais. Jau anksčiau vietą jame užsitikrino Turino „Juventus“, „Milan“, Milano „Inter“, „Fiorentina“, Romos „Lazio“, „Napoli“ bei „Torino“.