Kawhi Leonardas per tris kėlinius sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir atvedė Los Andželo „Clippers“ (28/13) komandą į pergalę.

Doco Riverso auklėtiniai namuose 128:103 (31:26, 35:24, 40:21, 22:32) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (12/29) krepšininkus.

K.Leonardas per 29 minutes pelnė 43 taškus. Jis pataikė 14 metimų iš 22. Asmeninis Leonardo karjeros rezultatyvumo rekordas siekia 45 taškus.

Los Andželo klubas žaidė be kitos savo žvaigždės Paulo George‘o.

„Clippers“ komanda vien po trijų kėlinių pirmavo 35 taškų persvara ir likęs ketvirtis buvo tik formalumai.

„Cavaliers“ klubas Los Andžele patyrė sutriuškinimą antrą kartą iš eilės, prieš tai komanda žaidė prieš „Lakers“.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 25, Cedi Osmanas 21, Darius Garlandas ir Matthew Dellavedova po 14, Johnas Hensonas 10.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 43, Lou Williamsas 24, Ivica Zubacas, Landry Shametas ir Montrezlas Harrellas po 12, Patrickas Beverley 10.